В Міненерго вперше зібралася Багатостороння група з питань реформ в рамках Енергетичного Співтовариства

06 листопада 2015

6 листопада в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулося перше засідання Багатосторонньої групи для втілення і моніторингу ефективності реформ відповідно до зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства.

В зборах взяли участь представники профільних міністерств, компаній та експерти (зокрема, члени коаліції "енергореформи" та представники аналітичного центру DiXi Group.

"Імплементація євродиректив - це міжнародне зобов'язання України і по ньому будуть оцінювати як країну, так і кожного з нас. Багатостьоння група - це своєрідна project team , яка має реалізувати проект "єроінтеграція україни в енергетиці". Ми будемо намагатися зробити цей проект успішним", - заявила президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

"Завданням самої групи є ефективно та швидко напрацювати механізми, які покращать взаємодію між органами влади та іншими зацікавленими сторонами. Така взаємодія дозволять повноцінно імплементувати зобов’язання в Енергетичному Співтоваристві, через кращу взаємодію між собою та іншими зацікавленими сторонами", - відзначив керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович.

Учасники зустрічі розглянули проект Дорожньої карти енергетичних реформ на 2015-2016 роках, підготовленої експертами, та поінформували про основні пріоритети у впровадженні відповідних директив та регламентів ЄС.

Захід відбувся завдяки спільним зусиллям Міненерговугілля та експертної коаліції "Енергетичні реформи", яка була створена в рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється аналітичним центром DiXi Group спільно з Ресурсно-аналітичним центром "Суспільство і довкілля" за підтримки Європейського Союзу.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG