В Харкові, Полтаві й Сумах презентували результати проекту USAID «Прозора енергетика»

01 листопада 2018

З 23 по 25 жовтня в Полтаві, Харкові та Сумах відбулися регіональні презентації результатів проекту USAID «Прозора енергетика». Експерти DiXi Group познайомили учасників з продуктами, створеними під час роботи над проектом.

Мова йшла про онлайн-карту енергосектору, інструмент «Подати запит», який дозволяє швидко визначити розпорядника інформації та надсилати інформаційний запит з питань, які стосуються енергетики, онлайн-курсами по енергетиці, комплексну характеристику прозорості енергетики (індекс прозорості енергетики) та додаток «Енергетика онлайн».

Крім того, учасники презентації мали змогу поспілкуватися з переможцями конкурсу ідей C.O.D.E. Примітно, що проектом «Енергомоніторинг соціальної сфери» (формування загальноукраїнської бази потенційних об’єктів для енергосервісу, впровадження системи енергомоніторингу) зацікавилися представники місцевого самоврядування Сумської області.

Наступні презентації результатів проекту USAID «Прозора енергетика»відбудуться у Львові, Одесі та Івано-Франківську.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG