УС ПГС розробляє рекомендації для покращення продовольчої безпеки

25 березня 2019

Експерти Української сторони Платформи громадянського суспільства «Україна-ЄС» (УС ПГС) обговорили рекомендації для покращення продовольчої безпеки в країні. Про це йшлося під час круглого столу «Як гарантувати продовольчу безпеку України: пошук рішень».

В заході взяли участь представники Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Парламентського Комітету з питань аграрної політики та представники громадськості.

«Продовольча безпека – це ширше, ніж лише забезпечення людини достатньою кількістю продуктів. Вона також стосується їх якості, фінансової доступності та умов, в якій ці продукти виробляються. Це питання, які варто розглядати і враховувати всім, починаючи від уряду і закінчуючи громадськістю», - зазначила співголова УС ПГС та президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко. 

Відповідна доповідь має бути розроблена українською стороною Платформи та представлена на спільному засіданні української та європейської сторін Платформи в квітні 2019 року у Львові.

Як повідомлялося раніше, в жовтні минулого року Олену Павленко було обрано співголовою УС ПГС. В березні 2019 вона презентувала позицію Платформи на засіданні Парламентського Комітету Асоціації, що проходило в Страсбурзі (Франція) 13-14 березня 2019 року. 

За матеріалами УС ПГС

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG