Уряд та громадськість обговорили зміни до ключової угоди в енергетиці

06 квітня 2016

5 квітня відбулася нарада щодо змін до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, ініційована Міністерством енергетики та вугільної промисловості та підтримана аналітичним центром DiXi Group.

Зустріч у Міненерговугілля відбулася для напрацювання аргументованої позиції української сторони в Енергетичному Співтоваристві, де триває обговорення проекту змін до Договору, що мають бути схвалені наприкінці року.

Як заявив головуючий на нараді директор Департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Міненерговугілля Михайло Бно-Айріян, такі зустрічі мають налагодити кращу координацію між органами влади. "Саме з цією метою ми проводимо регулярні засідання Багатосторонньої робочої групи, обговорення з експертами та громадськістю, а також ініціювали створення міжвідомчої групи на рівні уряду", наголосив він.

Учасники зустрічі – представники органів влади та регулювання, громадські експерти – напрацювали підходи до низки питань. Це, зокрема, відповідність цілям кліматичної політики ЄС, нагляд за наданням державної допомоги, співпраця органів регулювання, а також важливі зміни до процедур.

Організаційна підтримка заходу з боку DiXi Group надана в рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється DiXi Group спільно з Ресурсно-аналітичним центром "Суспільство і довкілля" за фінансової підтримки Європейського Союзу.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG