Українські експерти у Відні радилися, як прискорити реформи в енергетиці

22 травня 2017

Фахівці громадської коаліції "Енергетичні реформи", у тому числі експерти DiXi Group, обговорили просування України в імплементації Угоди про асоціацію в енергетичному секторі спільно з експертами Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

Під час робочої зустрічі, яка відбулася в офісі організації у Відні, українські експерти представили річний моніторинговий звіт "Україна та Угода про асоціацію: як запобігти бурі?", що охоплює події та рішення, прийняті протягом 2016 року.

Зосереджена на обговоренні проблемних питань та міфів, які потрібно долати для успішного просування реформ в Україні. Зокрема, українські експерти та їх колеги з Енергетичного Співтовариства поділилися поглядами на питання реформування електроенергетичного та газового ринків, захисту споживачів та забезпечення високої якості постачань, підвищення енергоефективності, поліпшення умов для інвестицій та ведення бізнесу на енергоринках. 

"Моніторинг виконання Договору про Енергетичне Співтовариство, а згодом – Угоди про Асоціацію триває з 2011 року. Майже щороку ми обговорюємо результати моніторингу з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства, обмінюємось думками, планами. Ми надзвичайно вдячні і команді, і особисто директору Секретаріату Янезу Копачу за той неймовірний внесок у становлення енергетичних реформ в Україні, який вони роблять щоденно", наголосив віце-президент DiXi Group Антон Антоненко.

За його словами, під час зустрічі сторони обговорили стан реформ в галузі енергетики, обмінялися спостереженнями та ідеями щодо можливостей для більш ефективного їх втілення та кращого пояснення. "Відбувся активний обмін думками та діалог між експертами в різних секторах енергетики. Ми будемо раді продовжити цю співпрацю", заявив Антон Антоненко. 

Коаліція "Енергетичні реформи" створена провідними українськими аналітичними центрами та громадськими експертами в галузі енергетики та довкілля. Коаліція веде моніторинг виконання Україною зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію та Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, розвиває політичний діалог із ключовими зацікавленими сторонами, а також займається просуванням реформ. Роботу коаліції координує аналітичний центр DiXi Group. 

Візит відбувся в рамках проекту "Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію" за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження".

 

Переглянути фотозвіт можна за посиланням

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG