Українська сторона ПГС Україна – ЄС зустрілася із віце-прем’єром

11 лютого 2019

Регіонам необхідна більш якісна інформація про процес євроінтеграції. Про це було заявлено під час зустрічі учасників Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) із з Віце-прем'єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе.

«В регіонах люди дуже мало знають про що йдеться в Угоді про асоціацію. Є сенс об’єднуватися для того, якомога краще познайомити регіони із Угодою про асоціацію», - зазначила Олена Павленко.

Перша зустріч в такому форматі відбудеться вже 12 лютого у Хмельницькому. УГ ПГС на ній представлятиме Олена Павленко

Також під час зустрічі із віце-прем’єркою йшлася мова про розробку плану роботи Платформи на цей рік. Учасники засідання поінформували урядовців, що одним із пріоритетів у діяльності УС ПГС стане імплементація Угоди про асоціацію в транспортній галузі, питання екології та захисту прав профспілок тощо.

Додатково: Платформа громадянського суспільства утворена, аби інформувати громадськість про виконання Угоди та врахування їхнього внеску для її виконання.

 

За матеріалами УС ПГС

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG