Користувачів запрошують долучитися до тестування системи розрахунку субсидій

20 червня 2018

18 червня проект СУБСИДІЯ.УКР почав реєстрацію охочих протестувати нову систему розрахунку субсидій.

«Якщо ви спитаєте новоспеченого субсидіанта, з чого складається субсидія, скільки треба платити за кожну послугу та за яких умов субсидію треба перерахувати, він відповість щось на кшталт: «Не знаю. Ось мені дали «папірчик», де написано, скільки потрібно платити», — розповідає розробник системи Владислав Лєсной.

Проект планує зробити систему розрахунку субсидій максимально простою, зрозумілою і точною.

Уже зараз користувачам пропонують зареєструватися для участі у тестуванні, а також залишити побажання чи задати питання щодо субсидій. Запуск системи у тестовому режимі планується на липень, а роз’яснення експертів про те, як працює система субсидій, будуть публікуватися на сторінці проекту у Facebook.

Додатково: Проект СУБСИДІЯ.УКР реалізовується за підтримки DiXi Group у рамках проекту «Ініціатива з протидії корупції та підвищення фінансової прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика)».

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG