У проекті змін до постанови про відкриті дані враховано пропозиції DiXi Group

14 січня 2019

На сайті Держагенства з електронного врядування опубліковано проект третьої редакції проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних". До переліку наборів даних Міненерговугілля включено коментарі та пропозиції еспертів DiXi Group.

У даній редакції перелік наборів Міністерства енергетики та вугільної промисловості уточнено та скорочено. За словами аналітика DiXi Group Андрія Білоуса, частину наборів, розпорядниками яких є Укренерго та Нафтогаз перенесено у відповідні розділи постанови, що зумовлено підпорядкуванням цих компаній Мінфіну та Кабміну відповідно.

Решту наборів міністерства приведено у відповідність за назвами та показниками.

«Також з переліку наборів міністерства прибрано дублюючі назви. Декілька малих наборів об’єднано в більші з більшою кількістю показників, що спрощує їх використання», - повідомив експерт.

18 січня підготовлений проект постанови буде винесено на громадське обговорення.

Додамо, що аналітики DiXi Group беруть активну участь в аудиті даних Міненерго, який проводиться за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG