«У нас є багато тем для співпраці», – Олена Павленко з Форуму Східного Партнерства

10 грудня 2019

Представники DiXi Group взяли участь  у щорічній Асамблеї Форуму Східного партнерства серед представників громадянського суспільства.

Учасники Форуму,  що проходив 4-6 грудня у Брюсселі,  напрацьовували рекомендації для оновленої політики сусідства між ЄС та країнами Східного партнерства, обговорювали плани співпраці між громадськими організаціями на наступні кілька років. У рамках Форуму відбулись також численні тематичні обговорення, дискусії, двосторонні зустрічі та консультації.

Президент DiXi Group Олена Павленко брала участь в Асамблеї як член Робочої групи 3 Форуму «Енергетика, транспорт та довкілля». У рамках засідання Робочої групи учасники напрацювали спільні пріоритети діяльності та можливі теми для майбутньої співпраці на наступні кілька років. У сфері енергетики таких пріоритетів, що відповідають напрямкам діяльності DiXi Group,  –  чимало. Зокрема, це посилення прозорості видобувного сектору, імплементація європейського законодавства у сфері енергетики, увага до енергетичної безпеки країн-членів Східного партнерства.

Під час засідання було також поширено річний аналітичний звіт коаліції «Енергетичні реформи» щодо моніторингу імплементації Угоди про Асоціацію в сфері енергетики, підготовлений за підтримки ЄС.

«У шести країн-членів Східного партнерства є багато спільних тем для співпраці.  Для всіх нас важливими є доступність інформації про стан в енергетичному секторі, перехід до використання «чистих» джерел енергії, посилення енергетичної безпеки. Одночасно, країни-сусіди, що підписали Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, задекларували додатково амбітні плани і цілі для інтеграції з Європейським Союзом. Громадськість цих країн абсолютно підтримує таку ініціативу і готова допомагати в інтеграції енергетичних секторів», – підкреслила Олена Павленко.    

Східне партнерство ставить за мету наблизити шість східних сусідів - Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Грузію, Молдову та Україну –  до ЄС. Щорічно Форум Східного партнерства збирає понад 200 представників громадянського суспільства, зацікавлених сторін та ключових осіб, які приймають рішення.
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG