У DiXi Group говорили про енергодипломатію в країнах СНД

07 липня 2016

7 липня в офісі DiXi Group пройшло обговорення, присвячене позиціонуванню України на енергоринках країн СНД - зокрема, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, країн Центральної Азії.

Захід організований представниками аналітичного центру спільно із спільно із експертом Михайлом Бно-Айріяном, Міністерством закордонних справ України та за сприяння Міжнародного фонду "Відродження".

"Що нам робити з Росією в середньо- та довгостроковій перспективах?!" - запитав я, відкриваючи дискусію. що в принципі задало тональність всьому обговоренню»,- зазначив на своїй сторінці в соцмережах модератор заходу Михайло Бно-Айріян.

Як повідомлялося раніше, 24 червня в офісі DiXiGroup відбувся аналогічний захід, присвячений країнам Америки. До цього, нагадаємо, аналогічні обговорення відбулись щодо регіонів ЄС+Європа, Каспію, Близького Сходу та Африки, Азіатського регіону та Океанії.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG