У Брюсселі презентовано результати моніторингу виконання Угоди про Асоціацію в енергетиці

24 травня 2017

Коаліція «Енергетичні реформи», за участі «Діксі Груп», 23 травня презентувала у Брюсселі результати річного моніторингу Угоди про Асоціацію в сфері енергетики – "Україна та Угода про асоціацію: як запобігти бурі?", що охоплює події та рішення, прийняті протягом 2016 року. Захід був проведений за партнерства Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі та Wilfried Martens Centre for European Studies.

Українські експерти представили результати моніторингу імплементації Угоди у чотирьох сферах – газу, електроенергії, енергоефективності та бізнес-клімату. Окрім того, експерти показали результати соціологічних опитувань, які проводились в Україні, з оцінкою споживачами реформ в енергетичному секторі. Представник Генерального Директорату з питань енергетики Європейської Комісії Ханс Райян (Hans Rhein) прокоментував позицію Єврокомісії по реформі кожної з озвучених сфер.

Дискусія за результатами виступів і презентацій розгорнулась навколо питання – як саме зміни, які вже почались на рівні законодавстві в Україні, можуть стати видимими для споживачів, і який досвід країн Центрально-Східної Європи може використати український уряд, щоб зробити зміни в енергетичному секторі максимально ефективними, прозорими та безболісними для споживачів.

 

Фотозвіт із заходу можна переглянути за посиланням.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG