Триває оновлення онлайн-карти енергетичного сектору

31 серпня 2017

Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

Зокрема, у відповідні блоки нафтового ланцюга завантажено термінологічний словник, здійснено обробку додаткових наборів даних в галузі електроенергетики, нафтопродуктів і теплопостачання. Вже у вересні вони будуть структуровані, візуалізовані та підвантажені на онлайн-карту.

Також підготовлено план дій з пошуку та розкриття фіскального компонента усіх 4 ланцюжків створення доданої вартості, що присутні на онлайн-карті.

Крім того, експерти, що працюють над картою, сформували новий перелік «чорних скриньок» – конкретних ситуацій або питань, де інформація є відсутньою, або не публікується (публікується несистематично), або де має місце корупція чи маніпуляції, і ця інформація потребує ретельної перевірки.

Пропозиції буде внесено до розгляду на наступному засіданні коаліції проекту USAID «Прозора енергетика».

На даний момент здійснено переклад на англійську основних елементів карти, який доступний за посиланням. Для подальшого перекладу відправлено пакет текстових матеріалів (статичні дані, журналістські розслідування), щоб незабаром запустити повноцінну англомовну версію інструменту.

Нагадаємо, що он-лайн карту вітчизняного енергосектору, розроблену експертами аналітичного центру DiXi Group та коаліції проекту USAID «Прозора енергетика» було презентовано 14 липня 2017 року.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG