Тарас Ткачук: ми маємо боротись за кожну цифру

26 травня 2017

На базі Держагенства з е-врядування пройшла зустріч з експертами від громадськості щодо внесення правок в Постанову КМУ №835 про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних центральними органами влади. Участь взяв і експерт DiXi Group Ткачук Тарас.

«Наразі ми вибороли можливість зустрітися з ключовими Міністерствами для обговорення переліків даних, що мають оприлюднюватись. Ми маємо боротись за кожну цифру, якщо хочемо щоб українське суспільство не відчувало інформаційного голоду!» - зазначив експерт DiXi Group.

Станом на 24 травня, перелік наборів даних запропонованих громадськістю, які мали б розкривати ЦОВВ, пройшли «огляд» відповідними органами. За результатами, переліки було скорочено, а подекуди, викреслені зі списку без будь-якої аргументації.

За ініціативою громадських експертів було визначено 10 ЦОВВ, серед яких Міненерго, Мінінфраструктури та інші, з якими будуть проведені додаткові зустрічі. Мета – не допустити ухиляння міністерств від публікування суспільно важливої інформації.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG