Студентам про реформи в енергетиці

17 лютого 2020
Лекцію "Реформи ринків газу та електроенергії України: наближення до ЄС" для слухачів проекту EU Study Days провів 14 лютого директор з досліджень DiXi Group Роман Ніцович.
Студенти та випускники вищих навчальних закладів, відібрані проектом EU Study Days з усіх регіонів України, мали можливість зрозуміти ключові моменти в енергетичній політиці України та дізнатися, наскільки нинішній стан справ відповідає цільовій моделі Євросоюзу.
Роман Ніцович представив огляд секторів газу та електроенергії України та відповів на запитання присутніх. Також він поділився досвідом роботи аналітичного центру DiXi Group у цих напрямках.
EU Study Days in Ukraine (Єврошкола) - освітній проект Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про ЄС, а також згуртувати активну молодь для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG