Стратегічна дорадча група розпочала робочу зустріч для доопрацювання законопроекту про регулятора

19 жовтня 2015

19 жовтня в Комітеті ВР з питань палива та енергетики розпочаласяробоча зустріч Стратегічної дорадчої групи для доопрацювання законопроекту № 2966 (про НКРЕКП (Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг). Завдання зустрічі  - обговорити висловлені раніше зауваження та пропозиції і фіналізувати версію законопроекту, яку згодом можна буде винести на розгляд Комітету палива та енергетики та отримати підтримку парламенту.

У зустрічі беруть участь депутати з БПП, «Самопомочі», «Батьківщини», українські та закордонні експерти – з Секретаріату Енергоспівтовариства, Європейської Комісії, Ради європейських енергетичних регуляторів та проекту USAID. Захід проходить за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Нагадаємо, що на Стратегічна дорадча група розпочала свою роботу на початку вересня. Вона об'єднала українських, іноземних фахівців та представників більшості політичних сил у Верховній Раді. Крім того, до роботи в групі залучено представників Секретаріату Енергетичного Співтовариства та Групи підтримки України Європейської Комісії.
За цей час учасники Стратегічної дорадчої групи опрацювали більше 190 зауважень до існуючого законопроекту. Зокрема, мова йде про ризики для прозорості й незалежності регулятора на енергоринках.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG