Спростування участі «СтопКору» в конкурсі журналістів-розслідувачів проекту USAID «Прозора енергетика»

29 листопада 2017

Нещодавно на «СтопКорі» з’явилася інформація про те, що команда інформаційного порталу бере участь у конкурсі журналістів-розслідувачів проекту «Прозора енергетика» зі своїм розслідуванням корупційних схем у державному підприємстві "Укренерго".

Хочемо наголосити, що Конкурсна комісія проекту не отримувала від «СтопКору» заявки на конкурс. Більше того, за його умовами, журналісти починають готувати власне розслідування тільки після рішення Конкурсної комісії щодо підтримки заявки – вже готові та опубліковані розслідування на конкурс не приймаються.

Таким чином, розслідування «СтопКору» щодо оборудок в «Укренерго» жодним чином не пов’язане з конкурсом журналістів-розслідувачів, яке проводиться у рамках проекту «Прозора енергетика», і не було підтримано USAID.

Ми звертаємося до команди інформаційного порталу «СтопКор» з проханням прибрати будь-які згадки про участь у конкурсі, оскільки це не відповідає дійсності.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG