Що отримують громади від видобутку великих компаній у регіонах? (відео)

14 вересня 2017

Компанія "Укрнафта" орендувала ділянку землі для видобутку на Спаському родовищі в Івано-Франківській області за смішні гроші. Сільрада почала слати листи з поясненням справжньої вартості ділянки, однак видобувники ці звернення проігнорували. Вирішити проблему вдалося тільки після втручання правоохоронних структур. 

Більше деталей – у відео, випуск якого став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Думки, викладені в цьомувідео, є виключною відповідальністю DiXi Group і за жодних обставин не можуть розглядатися як такі, що відображають позицію USAID чи Уряду США.

Відео було створено на основі розслідування Оксани Пілянської "Нафту - фірмам, проблеми - громадам", у якому ви зможете більше дізнатися про ситуацію із видобутком в регіоні.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG