Роман Ніцович взяв участь в конференції «Вектор 17»

15 грудня 2016

Керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович  виступив на конференції "Вектор’17. Переламний момент економічних реформ: як утриматися на правильному шляху". Представник DiXi брав участь в сесії "Реформа газового ринку: чи дійде логічного завершення перша велика реформа в Україні?".

Разом з депутатами і гравцями ринку, експерт DiXi Group спробував оцінити, коли ринок повноцінно запрацює, а також хто і яким чином отримає вигоди від новин правил його роботи.

"Ключовим питанням, яким мають перейматися політики та урядовці, є лібералізація ринку газу для населення і теплової енергетики, що відбудеться 1 квітня 2017 року. Якщо до того часу не буде прийнято рішення по субсидіям, по платежам і заборгованості, по роботі розподільних мереж, переваги вільного ринку можуть обернутися на ризики", - наголосив Роман Ніцович.

Як зазначили організатори заходу, метою конференції є «висвітлення не завжди помітних, проте важливих й послідовних кроків до #перемоги» та оцінка того, що необхідно зробити протягом найближчих 3 – 6 місяців".

Організаторами конференції виступили Kyiv School of Economics та VoxUkraine Ukr/Ru.

В обговореннях, окрім експертів, взяли участь представники бізнесу, народні депутати та представники уряду. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG