Роман Ніцович: Ми маємо боротися за голоси тих, хто ще не визначився з позицією щодо будівництва «Північного потоку 2»

13 квітня 2018

«В Європі існує кілька точок зору, стосовно реалізації проекту «Північний потік 2»: є прибічники, є противники, а є ті, хто ще не визначився. За їхні голоси ми також маємо боротися», - про це керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович зазначив в ефірі «5 каналу».

За його словами, в Центральній та Східній Європі є ціла низка країн, які принципово не зацікавлені в будівництві «Північного потоку 2». «Крім того не слід забувати, що згоди на «Північний потік 2» не дає Європейська комісія. Більш того, на рівні ЄС ініційовані зміни до Газової директиви, які також вплинуть на перспективи цього проекту», - зауважив Роман.

Як повідомлялося раніше, Фінляндія видала дозвіл на прокладання «Північного потоку 2» у своїй винятковій економічній зоні. Раніше проект отримав дозвіл Німеччини на будівництво у територіальних водах.

Проект газопроводу «Північний потік-2» передбачає будівництво двох ниток загальною потужністю 55 млрд. кубометрів на рік, які мають пролягти від Росії через Балтійське море до Німеччини. Проект реалізує консорціум російського «Газпрому» за участі низки європейських енергокомпаній.


НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG