Роботу DiXi Group з розкриття інформації відзначили в антикорупційному звіті

27 березня 2017

Аналітичний центр DiXi Group згадано у третьому звіті Урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції", який було представлено на засіданні Кабінету Міністрів 22 березня.

Експерти DiXi Group разом з представниками інших громадських організацій відповідають за паливно-енергетичну галузь. У звіті наведено перелік заходів, передбачених для підвищення прозорості в галузі та оцінено ступінь їх виконання.

Зокрема, згадується про те, що виконується окреме доручення Міненерговугілля, яким встановлено перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті відомства. Також звіт окреслює наступні кроки, зокрема підтримку в розробці системи електронного збору інформації у форматі Open Data та створення спеціальних сервісів на сайті міністерства.

Аналітичний центр DiXi Group реалізує проект USAID "Прозора енергетика". Проект стартував влітку 2016 року. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG