Результати дослідження DiXi Group презентовано в Швеції

30 червня 2018

25-26 червня керівник проектів та програм Роман Ніцович та старший аналітик Денис Назаренко представили брошуру-дослідження "Russian Fairy Tales: Lessons for Europe from Ukraine’s History" місцевим стейкхолдерам у Стокгольмі, Швеція.

Крім презентації та доповіді, команда DiXi Group провела зустрічі з метою здійснення адвокаційної діяльності щодо історії українсько-російських відносин у газовій сфері та повʼязаних із цим ризиків у контексті реалізації проекту "Північний потік -2". Зокрема, відбулися інформативні зустрічі із представником Stockholm Free World Forum Пером Нюреном (Pär Nyrén), представницею Global Reporting Sweden (консалтингова компанія з питань комунікацій, що у тому числі працює на уряд Швеції) Альоною Мельник, а також із радником Християнсько-демократичної партії Швеції з питань енергетики та економіки Девідом Бруном (David Bruhn).

Візит відбувся в рамках проекту «Стимулювання публічного діалогу в Україні та ЄС щодо можливих наслідків реалізації "Північного потоку-2"» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG