Рекомендації, розроблені експертами DiXi Group, враховано в урядовому плані дій

11 квітня 2017

Урядовці врахували пропозиції аналітичного центру DiXi Group, надані в ході обговорення проекту Середньострокового плану дій Уряду до 2020 року.

Аналітиками центру було розроблено документ із 47 пунктів. Урядовці взяли до уваги близько третини рекомендацій від DiXi Group. «По суті, кількість врахованих пропозицій – показник авторитету нашої організації, наскільки до нас прислухаються. Сподіваємося, уряду вистачить спроможності та політичної волі втілити ці плани у життя», - зазначив експерт DiXi Group Андрій Білоус.

Середньостроковий план пріоритетних дій Уряду до 2020 року було прийнято Кабінет Міністрів України 3 квітня. Документ базується на п’яти основних пріоритетах та містить десятки напрямів діяльності, у тому числі реформування енергетики.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG