Пропозиції DiXi Group у сфері надрокористування оцінили на світовому рівні

13 березня 2018

«Дорожня карта реформ в політиці управління ресурсами», розроблена експертами аналітичного центру DiXi Group, обʼєднує в собі комплекс змін, спрямованих на підвищення прозорості та розкриття інформації, спрощення дозвільних процедур, забезпечення інтересів місцевих громад.

Про це у своєму блозі написала консультант Інституту управління природними ресурсами (NRGI) в Україні Насіма Назрієва.

«Дорожня карта окреслює рішення, що мають бути зроблені різними державними органами. Ці рецепти містять пояснення переваг та потенційних ризиків, пов'язаних із запропонованим рішенням, та орієнтовний графік реалізації з конкретними кроками, які необхідно виконати», - пише вона.

Нагадаємо, що «Дорожня карта реформ у політиці управління природними ресурсами», розроблена аналітиками DiXi Group в рамках проекту «Підвищення прозорості видобувної галузі шляхом сприяння розробки законодавства та адміністративних реформ в Україні» за підтримки NRGI. Документ було презентовано під час круглого столу в жовтні 2017 року.

Інститут управління природними ресурсами (NRGI) є провідним ресурсним центром, який допомагає громадянам у різних країнах світу усвідомити вигоди від розробки покладів нафти, газу та інших корисних копалин. NRGI сприяє відповідальному та ефективному управлінню у видобувних галузях за допомогою технічних консультацій, адвокації, прикладних досліджень, аналізу політики та розвитку потенціалу.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG