Проект закону «Про регулятор» визнано таким, що відповідає антикорупційному законодавству

01 квітня 2016

Комітет з питань запобігання і протидії корупції ВРУ визнав законопроект «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (реєстраційний № 2966-д від 19.02.2016) таким, що відповідає антикорупційному законодавству.

Нагадаємо, що у попередній версії цього документу, запропонованій Урядом, Комітет знайшов численні корупційні ризики.

«Варіант законопроекту, створений за участю Стратегічної дорадчої групи, і зареєстрований народними депутатами, отримав суттєво вищу оцінку. Це дає більше шансів, що законопроект знайде достатню кількість голосів», - зазначила президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

За її словами, подальша доля законопроекту залежить від волі депутатів. «Є всі необхідні висновки, всі заяви, всю необхідну роботу проведено. Черга за парламентарями та їх бажанням реформувати країну», - зазначила вона.

Нагадаємо, що, на початку вересня 2015 було оголошено про створення Стратегічної дорадчої групи, до якої увійшли провідні українські та міжнародні експерти та народні депутати. Група працює над вдосконаленням законопроекту № 2966 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

За час роботи групи експерти опрацювали більше 190 зауважень до законопроекту. Робота Стратегічної дорадчої групи стала можливою завдяки проекту "Сприяння створенню незалежного регулятора в Україні", що виконується DiXi Group за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG