Олена Павленко: процес з імплементацією ІПВГ в Україні розблоковано

22 листопада 2019

22 листопада у приміщенні Мінекоенерго відбулося засідання Багатосторонньої групи зацікавлених осіб з імплементації ІПВГ (БГЗО), на якому головувала президент DiXi Group Олена Павленко.
На засіданні розглянули матеріали, надані незалежним адміністратором в межах підготовки Звіту ІПВГ за 2017 рік, зокрема, звіт про техніко-економічну оцінку та початковий звіт. Члени БГЗО затвердили Річний звіт про прогрес за 2018 рік та Робочий план ІПВГ на 2019 рік. Також під час засідання Андрій Кітура, менеджер Ernst & Young Ukraine презентував Звіт з оцінки непрямого внеску видобувних галузей в економіку України. Олена Павленко, президент DiXi Group, інформувала про дослідження щодо моніторингу та оцінку впровадження ІПВГ в Україні.

-  Після майже року паузи, процес з імплементацією ІПВГ в Україні розблоковано. Багатосторонній групі довелось прийняти багато рішень, щоб вирішити всі "заморожені" питання, – так прокоментувала підсумки засідання Олена Павленко, заступник голови БГЗО, президент DiXi Group. - Попри те, що залишається ризик для членства країни в ІПВГ, члени БГЗО домовились про максимальне пришвидшення термінів підготовки Звіту ІПВГ за 2017 рік і напрацювали кілька рішень для можливого вирішення проблеми. Усі без винятку сторони погодились тісно працювати, щоб вийти з кризи і повернутись до планових термінів підготовки Звітів. Це ще раз доводить - БГЗО в Україні має справді чудових та професійних членів.   

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG