Президента DiXi Group запрошено взяти участь в засіданні міжнародного клубу Chatham House

23 листопада 2015

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко візьме участь в засіданні міжнародного клубу Chatham House, яке відбудеться 25 листопада в Лондоні. Збори будуть присвячені реформам енергетичного сектору в Україні.

Разом із нею ситуацію в українському енергетичному секторі аналізуватиме керівник напряму "Енергетика" Групи підтримки України в Єврокомісії Торстен Веллерт.

"Попри всі перешкоди, Україна просувається в реформах енергосектору. Зараз дуже важливо мати достатню кількість "чемпіонів", які просуватимуть зміни, а також зберігати тісну співпрацю з Енергетичним Співтовариством, щоб переймати найкращий досвід", зазначила Олена Павленко.

Для довідок: Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House існує з 1920 року. Організація спеціалізується на питаннях безпеки економіки та політики.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG