Президент DiXi Group з Берліну - про наслідки Північного потоку-2 для європейців

11 жовтня 2019

Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у міжнародній конференції "Путінський "Північний потік-2" та його реальна ціна для Європи", яка пройшла у Берліні  10 жовтня.

На заході, який організував Фонд "Вільна Росія", йшлося про наслідки завершення Росією газогону "Північний потік-2" для європейських країн. Зокрема розглянули, як сприймає цю тему політичне та журналістське середовище Німеччини, що думають з приводу впливу будівництва на природу європейські екологи та про що застерігають їх російські колеги.

-  Зараз триває "турборежим" з добудовуванням "Північного потоку-2". Однак частина німецьких громадян уже починає задавати питання - як використовуються кошти за газ, які отримує Росія, і чому в цій країні так сильно порушуються права людини; наскільки сильно видобуток газу на Ямалі та в інших регіонах впливає на екологію та руйнує екосистеми, і чому ці території є закритими для будь-кого зовні, - поділилася своїми враженнями від виступів учасників Олена Павленко. - Важливо доносити правду і про ситуацію в Росії, і про стратегічні втрати для ЄС у випадку будівництва Північного потоку-2. Ніхто, крім нас, цієї роботи за нас не буде робити.

Захід проводився у рамках кампанії Rethink The Deal, яка об’єднує екологів, економістів, правозахисників навколо теми впливу проекту та загроз, які він несе європейській свободі та єдності. Організатор конференції – Фонд "Вільна Росія" (Free Russia Foundation) – прагне консолідувати зусилля задля відновлення свободи та демократії в Росії.


Відеозапис конференції  

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG