Президент DiXi Group взяла участь в зустрічі УС ПГС із представниками Уряду

25 березня 2016

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь у зустрічі Української сторони Платформи громадянського суспільства з Урядовим офісом з європейської інтеграції та заступниками міністрів з європейської інтеграції, де представила звіт щодо співпраці Україна-ЄС в енергетиці. Нагадаємо, що 11 лютому 2016 у Брюсселі під час засідання Платформи громадянського суспільства України-ЄС було презентовано два звіти щодо співпраці Україна-ЄС в енергетиці, - української та європейської сторін.

За словами президента DiXi Group, в обох доповідях у частині рекомендацій співпали як мінімум три пріоритети, які варто взяти до уваги українським урядовцям. «І українська, і європейська сторони визначили як мінімум три рекомендації: це недопущення будівництва «Північного потоку 2», інтеграція мереж та якнайшвидша деолігархізація та демонополізація українського енергосектору», - повідомила Олена Павленко на зустрічі представників УС ПГС в Києві.

Коментуючи захід, президент DiXi Group відзначила, що наступним кроком у співпраці між платформою та урядовцями має стати секторальний діалог.

«Це була перша зустріч. Вона носила скоріше ознайомчий характер. Однак така практика безумовно повинна зберегтись», - відзначила Олена Павленко.

В свою чергу, Директор урядового офісу з питань Євроінтеграції Наталя Гнидюк пообіцяла, що подібні зустрічі відбуватимуться щоквартально. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG