Президент DiXi Group провела панельну дискусію на газовому інвестфорумі

23 березня 2016

Панельну дискусію на Українському газовому інвестиційному форумі модерувала президент аналітичного центру DiXi Group Олени Павленко. У розмові про умови видобутку газу в Україні, яка тривала близько години, взяли участь представники видобувних компанії та державних структур.

«Розмова вийшла корисною. Вперше за останні кілька років діалог між урядом та компаніями ведеться спокійно та в конструктивному ключі. Адже в попередні роки відчувалася велика напруга в їх стосунках, бо сторони не могли узгодити багато суперечливих моментів (зокрема, режим оподаткування). Тепер, нарешті, вимальовується певний діалог. Це дуже гарний сигнал, - поділилася враженнями Олена Павленко: Наш неминучий шлях - взаємна довіра й комунікація. Саме так і було під час панельної дискусії».

За словами президента DiXi Group, серед іншого, під час розмови мова йшла про подальші напрямки державної політики стосовно видобувних компаній. Зокрема, радник міністра енергетики Олександр Вовк говорив про дерегуляцію бізнесу.

 

Нагадаємо, що Український газовий інвестиційний форум відбувся 23 березня в готелі «Інтерконтиненталь» в Києві. Захід пройшов під патронатом Міністерства енергетики й вугільної промисловості. Стратегічним партнером Форуму виступила Асоціація газовидобувних компаній України. Як зазначали організатори, метою заходу було створення професійної комунікаційної платформи для відкритого публічного обговорення між представниками держорганів, міжнародних організацій та українських компаній. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG