Представники DiXi Group зустрілися із Заступником Держсекретаря США

24 липня 2018

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та віце-президент Антон Антоненко зустрілися із Заступником Держсекретаря США (з питань енергетичних ресурсів) та Головою Бюро енергетичних ресурсів Френсісом Фенноном.

Зустріч відбулася 23 липня в офісі аналітичного центру. Разом з паном Фенноном, в ній взяли участь представники Американської торгової палати в Україні, Американсько-української ділової ради та Асоціації газовидобувних компаній України.

В ході зустрічі з керівниками аналітичного центру було обговорено стан реформ в енергетичному секторі України.

«Ми всі погодились, що реформи  в енергетичному секторі видимі, і хоча багато змін ще попереду. Під час зустрічі DiXi Group окремо наголосили, наскільки важливо, щоб Україна стала повноправною частиною газового ринку ЄС», - прокоментувала результати зустрічі президент аналітичного центру Олена Павленко.

Експерти DiXi Group поділилися з гостями результатами своєї роботи в напрямі моніторингу Угоди про асоціацію та матеріалів, які стосуються будівництва «Північного потоку 2».

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG