Представники DiXi Group взяли участь в "містечку" USAID в Миколаєві

10 вересня 2018

Менеджер у сфері надання інформації аналітичного центру DiXi Group Анастасія Єрмакова та головний редактор порталу "Українська енергетика" Вікторія Тороп взяли участь в "містечку" USAID в Миколаєві, яке відбулося 08 вересня.

Ця акція, започаткована Агенством з міжнародного розвитку USAID, проходить шостий рік поспіль. Протягом року на день міста в обласних центрах України представники USAID презентують свої проекти. Акція в Миколаєві відбулася 8 вересня у 229 річницю з дня його заснування.

Експерти DiXi представляли проект "Прозора енергетика". Більше шести годин представники аналітичного центру знайомили городян з проектом USAID "Прозора енергетика. В заходах від аналітичного центру могли участь містяни усіх вікових категорій. Для наймолодших підготували енергетичну вікторину, для старших - інтерактивну гру за мотивами он-лайн карти енергосектору, розробленої експертами DiXi Droup в рамках проекту USAID "Прозора енергетика".

На картонних копіях різних шарів карти треба було розташувати в правильній послідовності ланцюги перетворення енергоресурсів. Примітно, що грою цікавилися і юні жителі міста.

Минулого року представники DiXi Group брали участь в містечку USAID в Полтаві.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG