Представники DiXi Group відвідали Форум енергетичного права

05 травня 2017

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та віце-президент Антон Антоненко побували у Відні на П'ятому Форумі енергетичного права, організованому Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та Флорентійською школою регулювання.

За словами Олени Павленко, Форуму передували семінар, присячений енергетичному законодавству в ЄС, та дебати, темою яких стали геополітика та енергетика в Євросоюзі.

У семінарі взяв участь голова НКРЕКП Дмитро Вовк, який ознайомив присутніх зі змінами, що останнім часом відбулися в українському енергоринку. У дебатах уряд України представила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

Сам Форум було присвячено обговоренню змін на європейських енергоринків (зокрема, ринку електроенергії), співпраці в рамках ЄС в секторі енергоефективності, а також продовженню інтеграції в рамках ЄС. Окремим питанням, про яке дискутували учасники Форуму, був проект "Північний потік - 2".

"Говорили про регiональнi ринки, "зимовий пакет", нову роль ACER і ще багато того, що варто очiкувати вiд ЄС найближчим часом. Нам треба, щоб цю інформацію слухали та опрацьовували. Зокрема, український регулятор", - зазначила Олена Павленко.

Поїздка представників DiXi Group на Форумі енергетичного права відбулася за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG