Представники DiXi Group поділилися досвідом спілкування із закордонними аудиторіями

01 грудня 2016

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та керівник програм Роман Ніцович взяли участь в 5-ому Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства.

Під час заходу пройшла серія панельних дискусій, в одній з яких взяли участь експерти провідних українських аналітичних центрів та Офіс зв’язку українських аналітичних центрів.

 

Представники DiXi взяли участь в дискусії «Об’єднання громадянського суспільства задля міжнародної адвокації». Окрім них в дискусії брали участь Людмила Мельник з Інституту європейської політики (Берлін), Сергій Солодкий з Інституту світової політики.

 

Модератором виступила Олена Пристайко, виконавчий директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі.

 

Відкрила дискусію Інна Підлуська, заступник виконавчого директора Міжнародного Фонду «Відродження». Вона розповіла про програмну ініціативу Фонду з розвитку аналітичних центрів України, яка здійснюється за підтримки шведської агенції з міжнародного розвитку SIDA. Ця програма направлена на посилення інституційної та фінансової спроможності українських аналітичних центрів, а також з удосконалення їхніх вмінь, знань та навичок у сфері міжнародної адвокації України. Вона передала слово практикам, для того, щоб вони поділились набутим досвідом з аудиторією.

Олена Павленко зазначила, що важливо підтримувати роботу з журналістами, особливо за кордоном, де достовірна інформація про Україну з чіткою аналітикою та достовірними фактами є вкрай цінною. Крім того, відповідаючи на питання про чинники, що мотивують українські аналітичні центри займатись міжнародною адвокаційною діяльністю, президент DiXi Group зазначила, що з одного боку, завдяки проактивній адвокації на міжнародному рівні аналітичні центри змушують країну тримати рамки реформ, а з іншого боку допомагають захищати національні інтереси.

Зокрема, DiXi Group розпочав адвокаційну кампанію, направлену проти можливого запровадження «Північного потоку 2». Вона підкреслила, що у випадку такого серйозного виклику для національної безпеки, уряд має заручитись підтримкою та експертизою аналітичних центрів.

«Для нас це була можливість і поділитися досвідом спілкування із закордонними аудиторіями, і зрозуміти, як його можна вдосконалити. З урахуванням загроз для інформаційної безпеки, взаємодія із ключовими західними партнерами заради реформ в Україні набуває особливого значення», - прокоментував участь у Форумі Роман Ніцович.


Крім того експерти означили основні типи адвокаційної діяльності та відповідні ключові напрямки дій аналітичних центрів. За словами Романа Ніцовича вкрай важливою є презентація діяльності своєї організації за кордоном та налагодження комунікації з тими, хто приймає рішення щодо України.

 

За матеріалами Офісу зв’язків аналітичних центрів в Брюселі

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG