Представники DiXi Group долучилися до оцінки виконання Асоціації з ЄС

07 липня 2016

Аналітики DiXi Group взяли участь в презентації «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання за 2014-2016 роки» як незалежні рецензенти відповідного дослідження.

Організаторами презентації виступили ГО «Український центр європейської політики» за підтримки Офісу віце-прем’єра з питань європейської інтеграції.

В заході взяли участь голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, віце-прем’єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, нардепи, профільні заступники міністрів та представники громадянського суспільства.

DiXi Group на заході представили керівник програм Роман Ніцович та аналітики Денис Назаренко, Андрій Білоус.

Представляючи спільно з народним депутатом Ольгою Бєльковою прогрес у реалізації Угоди про асоціацію в частині енергетики, Роман Ніцович зазначив: "В енергетиці Україна мала підтримку та певні зобов'язання ще задовго до підписання Угоди, як член Енергетичного Співтовариства. Але справжній прогрес ми побачили лише з 2014 року, хоча зараз все ще має місце незавершеність реформи. У той час, коли у газовій сфері ми практично на фінішній прямій, в галузі електроенергії багато попереду, не прийнятий базовий законопроект "Про ринок електроенергії". Ще один важливий закон - про незалежного регулятора."

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG