Представники DiXi Group долучилися до дискусії про роль аналітичних центрів

17 листопада 2016

Керівник програм DiXi Group Роман Ніцович та менеджер з оргрозвитку і закупівель Анастасія Романюк взяли участь у щорічній конференції аналітичних центрів України, що відбулася 16 листопада у Києві.

"Цього разу захід порушив багато актуальних питань, які стосуються спроможності незалежних аналітичних центрів якісно працювати і спілкуватися про реформи не лише з владою, а й із суспільством", сказав Роман Ніцович.

Учасники конференції обговорили тенденції й виклики 2016 року, а також способи підвищити роль аналітичних центрів у формуванні порядку денного, розробці та впровадженні реформ.

Як наголосив виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження" Євген Бистрицький, у діяльності аналітичних центрів в останні роки простежується позитивна тенденція – перетворення їх із таких, що лише аналізували ситуацію, представляли людям своє бачення стану справ, критикували дії влади, на інституції, які самі пропонують рішення. У цьому контексті він відзначив, серед іншого, і роботу DiXi Group.

Конференція відбулася в рамках Ініціатива з розвитку аналітичних центрів України, яку реалізують Міжнародний фонд "Відродження" та Think Tank Fund (Open Society Foundations) за підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG