Представники DiXi Group долучилися до 2-го українського газового форуму

13 жовтня 2016

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та керівник програм Роман Ніцович брали участь в Другому українському газовому форумі.

Експерти виступили на дискусіях про впровадження закону про ринок газу та в обговоренні реформи НАК "Нафтогаз України".

"Дискусія показала, що ми справді рухаємося. І той факт, що на другий форум прийшло набагато більше учасників, ніж минулого року, - це показник того, що ми рухаємося в правильного напрямку", - поділилася враженнями від заходу Олена Павленко.

"Такі форуми є цінним майданчиком для обміну інформацією та думками щодо процесу реформ. Зокрема, в частині розмови про реструктуризацію "Нафтогазу" - це можливість відверто визначити перешкоди та способи їх подолання, з урахуванням інтересів не лише гравців ринку, а й споживачів", - наголосив Роман Ніцович.

 

 

Як зазначили організатори заходу, Другий газовий форум відбувся в період впровадження нової моделі газового ринку. Реформа почалася в квітні 2015 року з прийняття закону "Про ринок природного газу", але – на їх думку – поки Україна ще далекі від дійсно конкурентного ринку природного газу.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG