Представники DiXi Group взяли участь у презентації порталу ІПВГ

24 лютого 2020

Мінекоенерго розпочало оцифрування даних. Відтепер збір, аналіз, звірка та публікація інформації, яка стосується господарської діяльності у видобувних галузях, будуть виконуватися в електронному вигляді. Цьому сприятиме портал Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ), презентацію якого 24 лютого відвідали представники DiXi Group.

Онлайн-платформа надає відкритий доступ для отримання інформації, щодо видобування природних ресурсів, ліцензій на використання надр, сплати податків.

З січня 2020 року відбувається пілотне тестування порталу. Кілька компаній уже отримали доступ до функціоналу платформи та виконали всі зобов’язання щодо звітності, які від них вимагає закон.

Портал ІПВГ поєднує в собі закриту і відкриту частини: функціонал електронної системи подання та аналізу звітності для тих, хто звітує і публічну платформу з оприлюдненими звітами, що доступна для будь-якого стороннього користувача, зокрема журналістів й аналітиків. Дані формуються в машиночитному форматі, тобто можуть бути використані для аналітики та стати основою для прийняття рішень.

До конкурсної комісії, що відбирала IT-команду для створення порталу та надавала зауваження до попередньої версії платформи, входили також представники аналітичного центру DiXi Group.

Створення онлайн-платформи видобувного сектору української економіки відбулося  за підтримки уряду Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG