Представник DiXi Group взяв участь в Українській Лабораторії 2017 в Брюселі

28 лютого 2017

Керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович взяв участь Українській Лабораторії 2017, що відбулася 22 лютого в Брюселі. Захід, організований Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі (далі – Офіс) за підтримки Європейського Фонду за Демократію, Фонду Конрада Аденауера, Місії Канади при ЄС і  Міжнародного Фонду «Відродження» було присвячено проектним ідеям на підтримку реформ в Україні.  

В Лабораторії взяли участь представники 19 провідних аналітичних центрів України. В своїх виступах учасники представили сучасні виклики та можливості України в різноманітних внутрішньо- та зовнішньополітичних сферах.

«Лабораторія стала ще одним майданчиком для обміну думками з європейськими аналітиками, а також "звірки годинників" щодо спільних пріоритетів у підтримці реформ в Україну. У тому числі, зберігається високий інтерес до перетворень в енергетичному секторі», - поділився своїми враженнями від участі Роман Ніцович.

Загалом захід відвідало близько 100 учасників, серед яких – високопосадовці ЄС, представники українських урядових установ, аналітичних центрів, бізнес-асоціацій, консалтингових компаній, академічних кіл, фондів і ЗМІ.

Фотографії заходу можна переглянути за посиланням

 

За матеріалами Офісу зв’язку українських аналітичних центрів в Брюселі

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG