Представник DiXi Group взяв участь в тренінгу для регіональних ЗМІ

03 листопада 2016

Комунікаційний менеджер аналітичного центру DiXi Group Денис Киркач взяв участь в дводенному тренінгу «ЗМІ про енергоефективність: актуально, об’єктивно, мотиваційно». 

Захід відбувся у форматі «Новини за 24 години». Під час навчання журналісти  змогли швидко та інтенсивно «зануритись» у теми енергоефективності, енергозбереження, створення ОСББ та використання альтернативних джерел енергії.

В перший день учасники мали змогу поспілкуватися з експертами в галузі енергозбереження та впроваждення енергозберігаючих технологій. Зокрема, з виконачим директором Інституту місцевого розвитку Русланом Тормосовим, менеджером зі сталої енергетики USAID Олександром Ніколаєнком та експерткою проекту USAID Вірою Ілляш. Крім того, своїми історіями успіху поділилися керівники двох київських УСББ. Також на питання журналістів відповідав віце-прем’єр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадій Зубко.

«Надзвичайно важливо, пишучи про реформи в енергосфері, вміти донести цю інформацію зрозумілою й цікавою мовою. В тому й цінність подібних заходів - тут і «теорія», і «практика»: можна поспілкуватися з експертами, засипавши їх питаннями, та побачити все, про що вони розповідають в дії», – поділився враженнями від тренінгу Денис Киркач.

В кінці першого дня, учасники тренінгу відвідали «Науково-дослідницький центр проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням» в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Протягом тривалого часу в цьому закладі активно впроваджуються новітні енергоефективні технології. Під час відвідування центру учасники тренінгу поспілкувалися з енергоменеджерами, енергоаудиторами та головами ОСББ.

Наступного дня журналісти об’єдналися в у «міні-редакції», які на основі отриманої в перший день інформації розробили концепцію статті та підготували одну інформаційну статтю від групи.

 

Захід організований за проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Українським освітнім центром реформ.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG