Представник DiXi Group взяв участь в тренінгу для регіональних журналістів

14 червня 2017

Аналітик DiXi Group Тарас Ткачук долучився до дводенного інтенсиву «Як писати про реформи так, щоб вас читали», організованого «Інтерньюз-Україна» для представників регіональних медіа.

Виступ Тараса Ткачука було присвячено двом темам : «Українська енергонезалежність. Коли поставлена ціль буде досягнута? Та природа тарифів: звідки взявся тариф на газ? Яка відповідальність органів місцевого самоврядування?»

«Ми провели дуже корисний тренінг де регіональні журналісти мали змогу пірнути в глибини енергетичної галузі України та побачити ключові проблеми, що заважають їй стати максимально незалежною та європейською. Також ми підняли проблеми регіональних енергетичних ринків, а головне як їх донести до центральних органів влади», - поділився представник DiXi Group враженнями від тренінгу.

Окрім Тараса Ткачука в якості спікерів було задіяно заступників міністра охорони здоров’я України, провідних експертів з численних тем та медіа-комунікаторів.

 

За матеріалами Інтерн'юз-Україна

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG