Представник DiXi Group взяв участь в обговоренні законопроекту про ринок електроенергії

16 листопада 2015

Керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович взяв участь в обговоренні законопроекту про ринок електричної енергії на базі Комунікаційного центру Уряду.

Предметом бесіди, яка відбулася 12 листопада, була лібералізація ринків електричної і теплової енергії, вугілля та газу, перехід на нову модель їх функціонування. На думку Романа Ніцовича, майбутній закон має зафіксувати ті правила гри, які будуть чинними на ринку в найближчі 20-25 років.

"Закон не може задовольнити усіх. Завжди будуть ті, хто виграє і ті, хто програє. На ринках, де є висока концентрація капіталу, чиїсь інтереси завжди страждають", - зазначив Керівник програм аналітичного центру DiXi Group.

Роман Ніцович долучився до обговорення на запрошення Центру підтримки реформ при Кабміні. Від Міністерства енергетики та вугільної промисловості на заході був присутній профільний Заступник Міністра Олександр Світелік.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG