Представник DiXi Group взяв участь в міжвідомчий нараді, присвяченій співпраці в рамках Енергетичного Співтовариства

14 січня 2019

Старший аналітик DiXi Group Денис Назаренко взяв участь в міжвідомчій нараді щодо активізації співпраці у рамках Енергетичного Співтовариства. Захід відбувся 11 січня під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталі Бойко. Нараду було присвячено формуванню позиції української сторони стосовно наданих стороною ЄС пропозицій до внесення змін до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

За словами Наталії Бойко, зміни, запропоновані стороною ЄС, покликані посилити інституційну структуру та робочі методи Енергетичного Співтовариства для досягнення цілей Договору.

Зазначені пропозиції передбачають впровадження ефективніших правил, що дозволять мати систему, що базується на функціонуючій нормативно-правовій базі і прозорих правилах із інструментарієм для реформування енергетичного ринку, узгодженого з ринковими розробками та практиками в масштабах ЄС.

«Ми підтримуємо всі зміни, які наразі пропонує Європейський Союз, оскільки бачимо, що це реалістичний шлях наближення взаємного визнання прав та зобов'язань між ЄС та Договірними Сторонами Енергетичного Співтовариства. Єдиним неясним наразі питанням є той факт, що до переліку актів законодавства, щодо якого таке визнання має бути застосованим першим чином, не була внесена Газова директива та відповідні супроводжуючі акти законодавства ЄС, що регулюють газову сферу», - зазначив Денис Назаренко.

Додамо, що аналітичний центр DiXi Group давно й активно підтримує Міненерго в питаннях співпраці в рамках Енергетичного Співтовариства.

За матеріалами прес-служби Міністерства енергетики та вугільної промисловості

 

 

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG