Представник DiXi Group взяв участь у семінарі енергетичних регуляторів Східного Партнерства

15 квітня 2016

Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко відвідав Семінар енергетичних регуляторів Східного Партнерства. Захід пройшов у Вільнюсі. Окрім представників регуляторів, в семінарі взяли участь співробітники міністерств енергетики країн Східного партнерства та ЄС. Зокрема, України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Литви, Німеччини та Австрії.

Ключовою темою семінару стали методи та підходи до збору даних на енергетичних ринках, а також використання цієї інформації.

«Це вкрай можливі питання. Бо регулятор має моніторити енергоринки. Від того, які дані він використовує, а також від кількості джерел та системи перевірки залежить справжня його незалежність, а отже й довіра до нього споживача. Такі заходи дають можливість представникам органів влади, представникам громадянського суспільства та експертам проговорити моменти, які потім будуть використовуватись в щоденній практиці», - відзначив Антон Антоненко. Він закликав регуляторів активніше залучати громадськість до своєї діяльності, що посилить спільний моніторинг енергоринків та побудує кращу довіру.

Нагадаємо, що 12 квітня Верховна Рада прийняла у першому читанні проект закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG