Представник DiXi Group взяв участь у програмі Київської школи економіки

28 жовтня 2015

Керівник проектів аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович взяв участь в програмі управління проектами, організованою спеціалістами Київської школи економіки (KSE).

Під час тренінгу, який тривав 22-24 жовтня, слухачів знайомили з основами управління виконанням проектами, вчили коригувати проекти в процесі виконання, укладати бюджет грошових потоків та працювати в рамках мультизадачності.

"Найбільш корисною інформацією, яку планую використовувати в роботі, є управління проектними командами в умовах мультизадачності, зокрема розривання "порочного кола" через побудову критичного шляху та формування часових буферів. Також планую краще проводити аналіз ризиків та обмежень проектів, застосувати нові підходи у внутрішній комунікації для більш оперативного реагування на зміни в проектах", зазначив Роман Ніцович.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG