Представник DiXi Group взяв участь у Другому форумі за сталого розвитку у Відні

25 червня 2018

Аналітик DiXi Group Тарас Ткачук взяв участь в Другому форумі зі сталого розвитку. Захід відбувся 22 червня у Відні, під егідою Енергетичного співтовариства спільно з Balkan Green Foundation, Heinrich Böll Foundation and RES Foundation.

Форум зібрав представників відповідальних за енергетику, навколишнє середовище та зміну клімату серед Договірних Сторін Енергетичного Співтовариства, посадовців Європейської Комісії високого рівня, держав-членів ЄС, а також представників академічних кіл, громадянського суспільства та неурядових організацій.

Всі учасники підкреслили, що перехід до чистої енергетики потребує інклюзивності, високого рівня прозорості та активних кроків.

«Питання, що розглядалися на форумі є вкрай важливими для України в контексті її подальшої інтеграції до ЄС, та визначають цілі та пріоритети до яких ми маємо рухатися», - поділився враженнями щодо заходу Тарас Ткачук.

Форум сталого розвитку став багатосторонньою платформою для залучення всіх зацікавлених сторін до участі у створенні Енергетичного співтовариства з низьким вмістом вуглецю. Присутні погодились, що подальше залучення суб'єктів громадянського суспільства прискорить перехід до чистої енергетики.

Також було зауважено що, усі зацікавлені сторони, включаючи промисловість, потребують передбачуваності інвестицій, і тому необхідні нові кліматичні а енергетичні цілі принаймні до 2030 року. Учасники погодилися з необхідністю значно збільшити частку енергії з відновлюваних джерел, підвищити енергоефективність та скоротити викиди парникових газів відповідно до Паризької угоди.

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG