Представник DiXi Group взяла участь у зустрічі Євразійського регіону в рамках EITI в Монголії

09 листопада 2015

Фахівець програм з європейської інтеграції аналітичного центру DiXi Group Марія Мельник представила Україну одразу на двох міжнародних заходах EITI в Монголії. Перший - Національний форум EITI, який відбувся з 3 по 4 листопада в Улан-Баторі. Другий - зустріч Євразійського регіону в рамках Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI), пройшов  з 5 по 6 листопада.

Протягом обох заходів представники країн-учасників змогли обмінятися досвідом впровадження Ініціативи в своїх реаліях. Зокрема, під час виступів обговорювалася необхідність візуалізаії даних EITI та представленню різних способів надання та опрацювання даних звітів Ініціативи. "Це дало можливість зрозуміти основні шляхи оприлюднення інформації зі звіту", - зазначила Марія Мельник.

Ще однією темою, яка озвучувалася під час виступів була представлена обговоренню основних досягнень за рік.

"Проведення подібних зустрічей дуже корисно з точки зору посилення спроможності та обміну досвідом між учасниками. Зустріч Євразійського регіону в рамках Ініціативи прозорості видобувних галузей дала можливість засвоїти багато корисної інформації, зокрема зрозуміти основні принципи та необхідність відкриття бенефіціарних власників, способи опрацювання та надання інформації зі звітів Ініціативи та визначення шляхів для зростання впливу EITI в країні", - прокоментувала Марія Мельник.

В зустрічі Євразійського регіону та Форумі EITI взяло участь вісім країн. Україну в заходах, окрім DiXi Group представив учасник Асоціації "ЕнергоТранспарентність" Владислав Дайнеко.

Поїздка стала можливою завдяки підтримці міжнародного фонду "Відродження". 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG