Представник DiXi Group взяла участь у роботі PWYP в Євразійському регіоні

30 вересня 2016

Молодший аналітик DiXi Group Марія Мельник взяла участь у 12-й Євразійській регіональній зустрічі коаліції Publish What You Pay (PWYP). Захід проходив 27-30 вересня у Львові, де були представлені 8 країн із Євразійського регіону.

 

Протягом цього часу вдалося обговорити прогрес кожної країни в імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) за останній рік, ознайомитися із Протоколом щодо участі громадянського суспільства, та визначити основні обмеження на шляху до впровадження Стандарту ІПВГ.

 

Не менш важливим питанням, яке було піднято під час засідання регіональної коаліції PWYP – бенефіціарне право. Учасники мали змогу проаналізувати стан розкриття інформації про бенефіціарних власників. Варто відзначити, що Україна в цьому питанні випереджає більшість держав, оскільки має власний реєстр та законодавче регулювання. Зважаючи на це, представники від України презентували досвід у розкритті даних про кінцевих вигодонабувачів.

 

Ще одним питанням було використання новітніх технологій у публікації звітів за Стандартом ІПВГ. Зокрема, учасники наголосили на потребі відмовитися від друкованого звіту і створити онлайн базу для агрегації даних, де інформація буде оновлюватися постійно, а не лише раз на рік.

 

Зустріч відбувалася за підтримки Секретаріату ІПВГ, коаліції PWYP, Міжнародного фонду «Відродження», а також Інституту з питань управління природними ресурсами (NRGI – Natural Resource Governance Institute).

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG