Представник DiXi Group виступив в ролі рецензента для звіту Трансперенсі Інтернешнл Україна

11 березня 2019

Антикорупційна громадська організація Трансперенсі Інтернешнл Україна презентувала новий секторальний звіт — “Заправились на ProZorro: як закуповували бензин та дизель”. В ролі рецензента для даного звіту виступив фахівець з менеджменту та просування аналітичного центру DiXi Group Тарас Ткачук.

Звіт був підготовлений за підтримки проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS».

Аналітики проекту DOZORRO дослідили, яким чином відбувалися закупівлі бензину та дизеля в електронній системі ProZorro в 2018 році, скільки на них витратили коштів, а також з’ясували, чи існують у цій сфері проблеми.

Зокрема, авторам звіту вдалося з’ясувати, що однією з особливостей ринку пального в публічних закупівлях є велика кількість додаткових угод на підвищення ціни. Деякі постачальники часто зловживають ними: занижують вартість задля перемоги у тендері, а потім поступово піднімають ціну до ринкової.

Детальніше про публікацію можна прочитати тут. Ознайомитися зі звітом можна за посиланням.

За матеріалами dozorro.org

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG