Представник DiXI Group став учасником в конференції, організованої Vox Ukraine

03 березня 2017

Аналітик DiXI Group Денис Назаренко взяв участь Transformation '17, організованій Vox Ukraine. Захід був присвячений огляду реформ в Україні. Зокрема, в частині енергетики та житлово-комунального господарства. На захід були запрошені журналісти регіональних ЗМІ.

Денис був учасником дискусійної панелі, під час якої обговорювали тарифи ЖКГ та комунальні пільги. Разом з представником DiXI Group в дискусії взяли участь віце-прем’єр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Генадій Зубко, представники держкомпаній та інші незалежні експерти.

 «Оскільки конференція передбачала участь великої кількості місцевих та регіональних ЗМІ, є підстави сподіватися, що важливість цього напрямку реформ стане частиною інформаційного дискурсу і за межами столиці», - поділився враженнями від участі Денис Назаренко.

Для довідок: Конференція «Transformation '17. Що змінять реформи в житті українців» відбулася 2 березня. Захід складався з чотирьох панельних дискусій. Організатори поставили собі за мету звести на одному майданчику представників регіональних ЗМІ, професійних експертів та представників виконавчої влади. 

 

Фото із заходу можна подивитися за посиланням

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG