Представник DiXi Group провела тренінг із регіональними ЗМІ у Сумах

02 грудня 2016

1 -2 грудня 2016 року в Сумах пройшов тренінг “Підзвітність та прозорість. Інструменти для громадян”, організований Інститутом аналітики та адвокації.

Першу сесію тренінгу для журналістів та громадських активістів регіону провела молодший аналітик DiXi Group Марія Мельник. Вона розповіла про діяльність своєї організації, зокрема і про антикорупційні проекти організації.

Під час першої презентації молодший аналітик ознайомила присутніх зі стандартом Ініціативи прозорості видобувних галузей та розповіла про те, як DiXi Group реалізує проект USAID “Прозора енергетика”.

У другій презентації Марія розповіла про журналістику даних та необхідність використання її підходів при написанні матеріалів. Більше того, вона навела приклади ресурсів із створення мап та інфографік, ознайомила з принципом їх роботи.

“Тренінг дав можливість зрозуміти потреби та проблеми регіональних ЗМІ. Таким чином, у подальшому це дасть змогу підібрати правильні способи комунікації із регіональними медіа”, - прокоментувала Марія Мельник.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG